• فارسی
  • English

نحوه چیدمان وسایل منزل!

نحوه چیدمان وسایل منزل!

وقتی نوبت به تزئین خانه می رسد ، ترس ما بیش از این است که در یک اتاق خالی بایستیم و در چنین موقعیتی نمی دانیم از کجا شروع کنیم. موارد بسیاری وجود دارد که باید در نظر گرفت : زیبایی شناسی شخصی ، سبک زندگی ، بودجه و موارد دیگر ، اما بهترین راه برای شروع چیدمان مبلمان است. به عبارت دیگر ، تعیین چیدمان مبل ها ، صندلی ها ، میزها ، کابینت های ذخیره سازی و هر چیز دیگری که در طرح کف اتاق موثر است. ما یک راهنمای ساده برای چیدمان مبلمان و دکوراسیون منزل شما طراحی کرده ایم.

اتاق نشیمن را اندازه گیری کنید!

طول ، عرض و ارتفاع اتاق نشیمن منزلتان را بدست بیاورید و آن ها را یادداشت نموده تا
بتوانید ایده های خلاقانه خود را برای پیاده سازی طرح های احتمالی به سرانجام برسانید.

در مورد یک نقطه کانونی تصمیم بگیرید!

تصمیم گیری در مورد یک نقطه کانونی واقعاً به برنامه ریزی فضا کمک می کند . تلویزیون ، شومینه ، لوستر ، کارهای هنری و غیره. پس از مشخص شدن ، چیدمان مبلمان می تواند در اطراف آن قرار بگیرد. اگر اتاق نشیمن شامل یک تلویزیون است ، توجه داشته باشید که فاصله دید برای یک تلویزیون استاندارد حداکثر بین 8 تا 12 فوت(2.5 تا 4 متر) است و زاویه دید بیش از 30 درجه نیست. بنابراین مبل ، کاناپه یا مقطع اصلی باید رو به روی آن دیوار قرار گیرد. صندلی های اضافی می توانند در هر دو طرف دیوار تلویزیون قرار بگیرند و در حالی که تعادل بینایی ایجاد می کنند ، قسمت نشیمن را گرد می کنند. برای تکمیل این چیدمان ، استفاده از مبلمان سفارشی را در نظر بگیرید. برای اتاق های نشیمن با شومینه ، اکثر مردم مهمترین هدف را مکالمه می دانند. بنابراین تنظیمات مبلمان نیم دایره در اطراف شومینه ، بیش از 8 فوت(2.5 متر) فاصله در بین صندلی ها ، باعث ایجاد تعامل آسان با خانواده و دوستان می شود. برای اتاق های نشیمن که نه شومینه و نه تلویزیون دارند ، یک نقطه کانونی بیشترین معنی را می دهد. یک مبل (یا دو تا رو به روی هم) را دور یک میز قهوه قرار دهید .

READ  معماری گوتیک

چیدمان چراغ های ایستاده و لامپ ها چگونه است؟

چراغ های ایستاده جای میزهای کناری را می گیرند ، بنابراین میز قهوه خوری باید در دسترس شما باشد تا مهمانان بتوانند نوشیدنی ها را میل کنند. برخی از طرح های چراغ های کف وجود دارد که به همراه یک جدول متصل می شوند. لامپ های میز کاملاً قابل توضیح هستند ، فقط مطمئن شوید که کل بالای میز را اشغال نمی کنند. لوسترها باید بالای ناحیه نشیمن اصلی متمرکز شوند ، یا وسایل نصب شده در هرجایی از سقف از آنجا که آویزان نیستند منطقی است. نورپردازی نقطه ای می تواند توجه شما را به آثار هنری ، مجسمه ها یا کتابخانه ها جلب کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


تیم کارشناسی و پیمانکاری ما با به کار گیری از بهترین و به روز ترین متد های دنیا سعی در باز طراحی،بازسازی ایمن کردن محل کار ، منزل ویلایی،باغ ،کارخانه ، مغازه و ….. را دارد.

شعار ما توسعه و زیبا سازی همراه با حفظ سرمایه و محیط زیست است.

 

پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه عمرانF1 می باشد.

      ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید