• فارسی
  • English

پنج ایده برتر طراحی داخلی 2020

پنج ایده برتر طراحی داخلی 2020

1.صندلی داخلی
ایجاد فضای نشستن کنار پنجره با چشم انداز عالی یا یک جایگاه راحت برای خواندن با استفاده از کوسن هایی با رنگ های خنثی از نوین ترین روش های معماری داخلی میباشد ، صندلی های داخلی ساخته شده شخصیت را به اتاق اضافه می کنند و می توانند یک روش عالی صرفه جویی در فضا باشد. جزئیات جالب معماری مانند این در سال 2020 لحظه بزرگی خواهد داشت.

2.قوسها
یکی دیگر از جزئیات معماری که در حال از بین رفتن است ، طاق ها(قوسها) است – به طور خاص درهاو پنجره ها با ظاهر منحنی به مانند پنجره هایی که خانه های غار یونان را کانال می کنند با گچکاری های برجسته و نیز استفاده از وسایل تزئینی دارای انحنا از سال 1992 تا به امروز یکی از پایه های ثابت طراحی داخلی میباشد.یکی از معدود مواردی که باعث افزایش اثربخشی این نوع طراحی میشود ، استفاده از آینه دیواری های قوسی شکل میباشد.

3.هنر فیبر(فیبری)
چندین سال است که هنرمندان الیاف را در کار خود در گالری ها و نمایشگاه های هنرهای زیبا نشان می دهند ، اما سال 2020 شما می توانید این نوع هنرها را ببینید ، ملیله های پیچیده ، پارچه های گره ای مکرامه که در مکان هایی مانند سیندی هسو زل ، ویندی چین و مگان شیمک
دیده میشوند.

4.باغچه های داخلی
با توجه به محبوبیت گیاهان داخلی و دیوارهای زنده در سالهای اخیر ، تعجب آور نیست که حامیان فضای سبز و دوستداران طبیعت بخواهند گیاهان خود را با یک باغچه داخلی به سطح بعدی برسانند. این فضاها در مقیاس کوچک فضای باز را به داخل خانه می آورند و به ساکنان فرصتی می دهند تا از راحتی خانه خود با طبیعت ارتباط برقرار کنند.

READ  نحوه چیدمان وسایل منزل!

5.روکش مدرن چوب

در حالی که روکش چوب بلافاصله ایده یک خانه مدرن را به ذهن نمیرساند ، به نظر می رسد احساسات و طرز فکر طراحان در شرف تغییر است. دیوارهای چوبی که به سبک لاغر و مضراب ساخته شده اند و یا در زوایای جالبی به کار رفته اند می توانند احساس طراوت و مدرنیته را به فضا القا کنند. به خصوص حمام و آشپزخانه ، که در آن تخته های چوبی گرمای غیرمنتظره ای را ایجاد می کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


تیم کارشناسی و پیمانکاری ما با به کار گیری از بهترین و به روز ترین متد های دنیا سعی در باز طراحی،بازسازی ایمن کردن محل کار ، منزل ویلایی،باغ ،کارخانه ، مغازه و ….. را دارد.

شعار ما توسعه و زیبا سازی همراه با حفظ سرمایه و محیط زیست است.

 

پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه عمرانF1 می باشد.

      ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید