• فارسی
  • English

سه رنگ برتر طراحی داخلی 2021

سه رنگ برتر طراحی داخلی 2021

رنگ فندقی:

سایه های گرم و جذاب کرمی از رنگ های فندق مطمئناً هرگز از مد افتاده و هیچ وقت با وسایل موجود درگیر نخواهند شد زیرا باعث ایجاد یک رنگ آرامش بخش می شود. برای عملی ساختن ایده های رنگ فندقی در خانه خود ، یک بررسی سریع از یک اتاق به اتاق دیگر انجام دهید و در نظر بگیرید که کدام فضاها باید روشن شوند و نور بیشتری بگیرند.

سایه های مختلف فندق برای تندرست شدن نور و برای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق بسیار مناسب است.

آجری(خشتی) نرم:

روح منزل خود را با رنگهای ملایم برانگیخته کنید. برای افرادی که دارای روحیه نرم و خاکی هستند ، رنگهای ملایم سفالی جایگزین مناسبی برای بژ و قهوه ای است ، زیرا به هر اتاق یک جلوه آفتابی خاص و ظرافت روزمره را می بخشد. به رنگهای داخلی کارامل ، گل میخک و نارنجی سوخته فکر کنید که شخصیت آن بیش از هر فرد خنثی است.برای این روند طراحی داخلی ، ما پیشنهاد می کنیم که به دنبال جدیدترین رنگهایی باشید که دارای رنگهای غیر معمول خاک رس هستند و در هر خانه از این  ویژگی میتوان برای ایجاد فضایی صمیمی استفاده کنید.

 

رنگ خردلی ملایم:

خردل عمیق برای کسانی که به دنبال یک رنگ خاص و جایگزین رنگ طلایی هستند ، برای ایجاد کانونی غنی و رنگ های هوشمند برای دیوارها بسیار مناسب است.برای ایجاد عمق تحریک آمیز ، و برای برجسته سازی دکوراسیون و هنر انتزائی منزل ، به دنبال رنگهای داخلی خردل خاموش و بی روح باشید ، زیرا گاهی اوقات بهترین ایده های رنگ در دوزهای کوچک استفاده می شود.

READ  پنج ایده برتر طراحی داخلی 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


تیم کارشناسی و پیمانکاری ما با به کار گیری از بهترین و به روز ترین متد های دنیا سعی در باز طراحی،بازسازی ایمن کردن محل کار ، منزل ویلایی،باغ ،کارخانه ، مغازه و ….. را دارد.

شعار ما توسعه و زیبا سازی همراه با حفظ سرمایه و محیط زیست است.

 

پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه عمرانF1 می باشد.

      ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید